Harmonizační skladby dle znamení

Pokud byste rádi využili harmonizační skladbu pro sebe, ale nechce se vám investovat do skladby na míru, připravila jsem pro vás harmonizační skladby dle znamení zvěrokruhu.Ve spolupráci s astroložkou Hanou Šimoníkovou jsem se vždy naladila na konkrétní znamení a poté jsem jen sedla ke klavíru a nechala vše proudit 🙂 Skladba by vás tedy měla harmonizovat, uvolňovat, dodávat energii. 

Jednotlivá znamení sem budu přidávat, tak jak se mi je podaří komponovat. Po kliknutí na jakékoliv znamení se spustí ukázka.

Cena každého znamení je 490 Kč, délka jednotlivých skladeb je něco kolem 3 minut. V ceně je vždy nahrávka v mp4 formátu (s videem) a mp3 formátu (bez videa).
V případě dotazů či zájmu mne prosím neváhejte kontaktovat.

RYBY

Prvním znamením, pro které jsem složila skladbu jsou RYBY. Je to pro mne velice blízké znamení, jelikož je v něm narozený můj přítel, takže skládání šlo v podstatě samo 😉 Věřím, že si každá rybka najde v této skladbě to své.
Zatím se můžete mrknout na ukázku 🙂

Ryby – ukázka

PANNA

Další z velice blízkých znamení. Jednak jsem v něm narozená já a taktéž polovina mé rodiny a přátel.  Jelikož pro panny je vládnoucí živel Země, tak věřím, že vás tato skladba spojí se zemí a vaším pravým já 😉
Opět malá ukázka 🙂

Panna – ukázka