KLAVÍRNÍ ZNĚLKY

V dnešní době je stále větší poptávka po hudebních doplňcích pro různé audiovizuální projekty, jako jsou videa, podcasty, webináře, rozhovory a další. Nabízím skládání klavírních znělek na míru, které mohou dodat profesionální a jedinečný nádech vašim projektům.

Vybrat si můžete z již složených skladeb v sekci SKLADBY K ZAKOUPENÍ nebo vám ráda takovouto klavírní znělku složím na míru. Skládání znělky vždy přizpůsobuji vašim konkrétním potřebám a přáním. Ráda s vámi prodiskutuji váš záměr, styl a žánr, abyste ode mne získali skutečně originální znělku, která bude vaši značku či projekt reprezentovat na profesionální úrovni. Znělku na míru vám složím za cenu 1.500 Kč (plná a výhradní licence k vytvořené skladbě) nebo 1.000 Kč (nevýhradní licence, tedy já mohu znělku dále nabízet veřejnosti), délka znělky je do půl minuty.

Výhodou zakoupení klavírní znělky u mě je, že získáváte plnou licenci na její komerční využití. To znamená, že nemusíte mít žádné obavy z porušování autorských práv nebo jakýchkoli právních postihů. Licenci můžete využít pro neomezené použití znělky ve vašich videích, podcastech, webinářích a dalších audiovizuálních projektech, a to bez nutnosti platit další licenční poplatky. Znělku tak můžete svobodně začlenit do svého obsahu, ať už jde o úvodní nebo závěrečné titulky, intro nebo outro vašeho pořadu či videa. Nemusíte se obávat žádných budoucích sporů ohledně autorských práv nebo nároků ze strany třetích stran. Získáváte plnou právní jistotu a můžete se plně soustředit na svůj projekt, aniž byste museli řešit licenční komplikace. Mým cílem je poskytnout vám kvalitní klavírní znělku i pohodlné licenční podmínky pro její bezstarostné využití.

Pokud máte jakýkoliv dotaz či zájem o znělku neváhejte mne kontaktovat.

Zde si můžete poslechnout ukázku